Vejetaryen Beslenme Paketi

Vejetaryen beslenme et ve et ürünlerinin tüketilmediği beslenme şeklidir. Et, balık ve tavuk tüketilmeyen beslenme programlarında sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil, tahıllar, süt ve süt ürünleri yer almaktadır.

Vejetaryen beslenme paketi ile sağlıklı beslenebilir ve diyet yapabilirsiniz. Gün içerisinde alınması gereken besinler ile dengeli beslenerek sağlıklı kilo verebilirsiniz. Paket programımızda gerekli olan yağ, protein ve karbonhidrat oranları beslenme uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde ayarlanmaktadır.

Kalorisi hesaplanmış kaliteli ve katkısız ürünler ile diyet programınızı çok kolay yapabilirsiniz. Hem ana öğün hem de ara öğünlerden hazırlanan menüler gün içerisinde adresinize kadar getirilmekte ve sizden bu hizmet için ücret talep edilmemektedir.

Vejetaryen beslenme ile ideal kilonuzu da koruyabilirsiniz. Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmek gerekir. Yapılan tüm diyetler kilo verme, kilo alma yanında sağlık açısından da yeterli ve dengeli beslenmeyi sağlıyor. Diyet listesi kişilerin kilo, cinsiyet, boy, rahatsızlıklar gibi kriterler göz önünde alınarak yapılmaktadır. Diyet programlarına uymakta zorlanan ve menüleri hazırlama imkanı olmayanlar için fit ve hafif beslenme paketleri çok iyi bir seçenek oluyor.

Yağ, protein ve karbonhidrat dengeleri kurularak günlük alınması gereken kalori miktarı beslenme uzmanları tarafından kişilere göre belirleniyor. Vejetaryenler et ve et ürünlerini tüketmedikleri için protein ihtiyaçları bitkisel protein içeren gıdalar ile karşılanıyor.

İstenilen paketler kalori miktarına ve menü seçimine uygun olarak günlük hazırlanıyor. Hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor. Öğünler özenle paketleniyor ve yenilmeye hazır halde teslim ediliyor. Paket satın alındığında gün boyu sabah, öğlen, akşam ve ara öğünlerde yenilmesi gereken tüm yiyecekler hazırlanıyor. Özellikle çalışanlar ve et ürünlerini tüketmeyenler için vejetaryen beslenme paketleri diyet yapmak isteyenler için kurtarıcı oluyor. 

Anlık Sipariş