Vegan Beslenme Paketi

950,00 TL

Veganlık hayvansal ürünlerin tüketilmediği bir beslenme tarzıdır. Vegan beslenme paketi sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil ve tahıllardan meydana gelir.
Günlük:
5 Gün
10 Gün
14 Gün
20 Gün
30 Gün

Paket Amacı : Veganlık hayvansal ürünlerin beslenme amacıyla tüketilmediği bir beslenme tarzıdır. Vegan beslenme paketi sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil ve tahıllardan meydana gelir. Fit ve Hafif Vegan Paketi ile yeterli ve dengeli beslenme göz önünde bulundurularak sizlere kaliteli ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Bu paket Vegan olmasının yanında düşük kalorili ve sebzelerin besin değerlerinden son derece faydalı olarak yararlanmanızı, sindirim sisteminizi iyileştirip korumaya yönelik planlanmıştır.


Paket İçeriği : 3 ana 2 ara öğün olarak planlanmıştır.

Uzman kadromuz ile her gün farklı menü ve keyifli tariflerden oluşmaktadır.

  • Kalori ihtiyacınız aşağıdaki seçeneklerden (1100 kcal / 1200 kcal / 1300 kcal / 1400kcal / 1500 kcal / 1600 kcal / 1700 kcal / 1800 kcal) birini seçerek ya da beslenme uzmanımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Katkısız
Şeker İlavesiz
Gün Atlatma
Paket Dondurma
Ücretsiz Teslimat

Teslimat günleri:  Haftanın her günü

Teslimat saatleri: 07.00-22.00 saatleri arasında

Teslimat bölgeleri: İstanbul Avrupa Yakası

Ücretsiz teslimat: Her gün adresinize teslim edilen paketler için ekstra ücret talep edilmez.

Gün atlatma: Paket istemediğiniz günlerde 48 saat önceden bildirmeniz yeterlidir.

Paket dondurma ve devir: İstediğiniz zaman paketinizi dondurabilir, 6 ay içerisinde tekrar kullanabilir veya başka birine devredebilirsiniz.

Anlık Sipariş