Vegan Beslenme Paketi

Vegan beslenme hayvansal gıdaların tüketilmediği bir beslenme şeklidir. Vegan diyet yapanlar sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil ve tahıllardan oluşan ürünleri tüketiyorlar. Her zaman her yerde bu beslenme tarzı ile ilgili yemekler bulmak çok zor olabilmektedir.

Son yıllarda vegan beslenme çok dikkat çekmekte ve bu beslenme programı ile kilo kontrolü sağlanabilmektedir. Et yemeyi reddeden bu beslenme şeklinde yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenmek için uzmandan yardım alınmalıdır. Günlük alınması gereken protein, karbonhidrat ve yağ dengelerinin ayarlanması önemlidir. Beslenme uzmanımız alerji, reflü, şeker gibi rahatsızlıklarınız var ise vegan beslenme paketini size göre ayarlayacaktır.

Vegan beslenme paketlerimiz vegan detoks, vegan aralıklı oruç ve vegan beslenme paketi olarak sunulmuştur. Hangi paketin sizin için uygun olacağına, günlük kalori miktarına uzmanlarımız kişilere göre karar vermektedir. Yaş, kilo, cinsiyet gibi kriterler beslenme programlarında farklılıklar gösterebilmektedir.

Vegan beslenenler için hazırlanan paketlerde hem ana öğün hem de ara öğünler yer almaktadır. Her gün sabah 7’den akşam 10’a kadar ücretsiz kargo ile paketleriniz adresinize ulaştırılmaktadır. Üstelik öğün seçeneklerine karar verebilme şansınız da bulunmaktadır.

Beslenme paketlerinin amacı kilo vermek, kilo almak ya da ideal kilosunu korumak isteyenlerin doğru beslenme alışkanlıklarının kazandırılmasını sağlamak ve kalıcı olmasına yardımcı olmaktır. Düzenli ve dengeli beslenme ile sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Ayarlanan diyet programlarına uymakta zorlananlar ve menüleri yeterli ve kaliteli bir şekilde hazırlama imkanı olmayanlar için vegan beslenme paketleri kurtarıcı oluyor. Bizimle iletişime geçerek beslenme uzmanlarımızdan yardım alarak en uygun beslenme programlarına dahil olabilirsiniz.

Beslenme paketi seçimi yapan ama bir süre ara vermek isteyenler üyeliklerini ileri bir tarihe erteleyebilir ya da bir başkasına devredebilirler.

 

Anlık Sipariş