Ürünlerimiz

Gün içerisinde birçoğumuz öğün atlayarak ya da sağlıksız beslenerek yeterli ve dengeli beslenemiyoruz. Sonuçta kilo problemleri ya da sağlık problemleri yaşanıyor. Fit ve hafif olarak kilo vermek, kilo almak ya da formunu korumak isteyenlere beslenme uzmanlarımızın yardımı ile beslenme programları hazırlıyoruz. Düzenli ve dengeli beslenmek adına sizlere farklı beslenme paket seçenekleri sunuyoruz. Öğün atlamadan ve doğru beslenme ile hem kilo problemlerinden hem de sağlıklı bir hayat sürmenize yardımcı oluyoruz.

Ketojenik beslenme paketi, ofis beslenme paketi, sporcu beslenme paketi ve anlık yemek siparişi ile sizlere farklı beslenme paketlerini hazırlıyoruz. Diyet programları için uzmanlarımız sizlere yardımcı oluyor. Öncelikle sizinle irtibata geçerek yaş, boy, cinsiyet, kilo, varsa rahatsızlıklarınız gibi kişisel bilgiler alınıyor. Sevdiğiniz ya da sevmediğiniz, tüketip tüketmediğiniz yiyecekler hakkında bilgi alıyoruz. Ardından sizin için en uygun diyet programı hazırlıyoruz.

Hazırlanan menüler paketleniyor. Sabah 07:00 ile 22:00 arasında verilen adrese teslim ediliyor. Haftanın her günü adrese teslim edilen paketler için ücret talep edilmemektedir. Paketi istemediğiniz gün için bize 48 saat öncesinden bildirmeniz yeterlidir. İsterseniz paketinizi istemediğinizde dondurabilirsiniz. Dondurulan paketler 6 ay süre için geçerlidir. Hakkınızı bir başkasına da devredebilirsiniz.

Ürünlerimiz katkısız ve şeker ilavesiz üretilmektedir. Günlük alınması gereken yağ, protein, karbonhidrat dengeleri kişilerin alacakları kalori miktarına göre ayarlanmaktadır. Her gün farklı menü seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Siz de kilo vermek, kilo almak ya da mevcut kilonuzu korumak istiyorsanız fit ve hafif sitemize gelerek üye olabilir ve beslenme uzmanlarımız sayesinde dengeli ve sağlıklı bir programa tabi olabilirsiniz. Böylelikle öğün atlamadan ve gerekli olan vitamin ve mineralleri alarak diyet yapabilirsiniz. Ketojenik beslenme, ofis beslenme, sporcu beslenme ve anlık yemek siparişi ile ister evde isterseniz işte diyetinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Anlık Sipariş