Sporcu Beslenme Paketi

Sporcuların günlük protein, karbonhidrat ve kalori ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız sporcu beslenme paketi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Sporcu beslenme paketinde kızartılmış ürünler yer almaz. Protein ağırlıklı beslenme programıdır. Bu program ile sporcular kas kütlelerini artırmayı hedeflerler.

Sporcu beslenme paketi ile günlük tüketmeniz gereken kalori ihtiyacınız karşılanır. Dengeli ve yeterli beslenme alışkanlıkları öğrenilir. Spor yapan kişiler çok fazla enerji harcarlar. Bu harcanan enerjinin yerine koyulması ve zinde kalmak için beslenme önemlidir. 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşan sporcu beslenme paketi günlük almanız gereken protein ve karbonhidrat dengesini ayarlayarak almanız gereken kaloriye göre hazırlanmaktadır.

Beslenme uzmanlarının desteği ile oluşturulan menüler ile gün içerisinde tüketmeniz gereken yiyecekleri sizlere paket olarak sunmaktayız. Bu paket sayesinde sporcular kas kütlelerini arttırabilir ve mevcut kas kütlelerini koruyabilirler.

Sporcu aralıklı oruç paketimizde bulunmaktadır. Aralıklı oruç paketi 16 saat açlık ve 8 saat içerisinde öğünlere yer veren beslenme programıdır. Bu paket beslenme uzmanları tarafından sporcuların enerjilerini karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Yeterli mineral ve vitaminler ile kas artışı sağlanmakta ve günlük enerji gereksinimleri sağlanmaktadır. Bu beslenme programında 2 ana öğün ve 2 ara öğün bulunmaktadır.

Uzman kadromuz sayesinde her gün farklı bir menü ve farklı tarifler yapmaktayız. Paket siparişleriniz adresinize gün içerisinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Beslenme uzmanlarıyla birlikte hazırlanan ve seçilen yemek paketleri için 5- 10- 30 günlük gibi üyelik yapabilirsiniz. Alınacak kalori miktarını da siparişinizi eklemeniz gerekiyor.

Paket üyeliğinizi isterseniz dondurabilirsiniz. 6 ay kadar dondurabileceğiz üyeliği dilerseniz bir başkasına da devredebilirsiniz. Verilen siparişlerinizi gününde ve saatinde hiçbir aksaklık yaşanmadan en taze ve katkısız olarak adresinize teslim etmekteyiz.

Anlık Sipariş