Sağlıklı Kilo Alma Paketi

3,800.0023,400.00

Sağlıklı kilo almak istiyorum ama neler yemem gerektiğini bilmiyorum ya da mevcut kilomu korumaya yönelik beslenmek istiyorum diyorsanız bu paket tam size göre! Uzman diyetisyenlerimizle birlikte oluşturduğumuz paketlerimizi deneyin!KAHVALTI
PESTOLU BRUSCHETTA
HAŞLANMIŞ YUMURTA
MEVSİM YEŞİLLİKLERİ
DOMATES DİLİMLERİ


ÖĞLE
TONBALIKLI SUSHI BOWL


AKŞAM
DOMATES ÇORBASI
FIRINDA YEŞİL MERCİMEK KÖFTESİ
SEMİZOTLU YOĞURT


1.ARA
YABANMERSİNLİ YULAF BAR


2.ARA
ANTİOKSİDAN DETOKS
SKU: P00010820-2 Kategori:

Açıklama

Sağlıklı Kilo Alma Paketi
Sağlıklı beslenmek istiyorum ama neler yemem gerektiğini, nasıl hazırlamam gerektiğini bilmiyorum ya da mevcut kilomu korumaya yönelik beslenmek istiyorum diyorsanız bu paket tam size göre! Uzman diyetisyenlerimizle birlikte size özel mevsimine göre planladığımız Sağlıklı Beslenme & Kilo Koruma Paketi deneyin! Bu paket sağlıklı beslenme ve/veya kilo korumaya yönelik olarak kişiye özel hazırlanmaktadır.  Günlük yeterli, dengeli, vitamin-mineral içeriği açısından zengin beslenme ile sizlere kaliteli, taze ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Kalori ihtiyacınız için aşağıdaki seçeneklerden (1400 kcal / 1500 kcal / 1600 kcal / 1700 kcal / 1800 kcal / 1900 kcal / 2000 kcal) birini seçerek ya da beslenme uzmanımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Sağlıklı Kilo Alma

Uygun kiloya ulaşmanın yanı sıra ideal kiloyu korumak da çok önemlidir. Kiloyu korumak, vermekten daha basit görünebilir. Ama bu yanlış bir varsayımdır. Optimum kiloya ulaşılana kadar diyet ve uyku programları oluşturulmakta ve belirli bir zaman dilimi içerisinde diyet listesi takip edilmektedir. Ancak kilo koruma programları ve diyetler genellikle diyet bittikten sonra unutulur. Birçok kişi hedef kilosuna ulaştıktan sonra kilosunu sabit tutmakta zorlanır. Kilolarını korumakta zorlanan kişiler, nitelikli bir diyetisyenden yardım almalı ve bir kilo koruma programı veya bakım listesi geliştirmelidir.

Kilo almak için teknikler

Hedefleri doğrultusunda optimal kiloya ulaşan kişiler, kilolarını aynı azim ile korumalıdır. Aksi takdirde kötü beslenme alışkanlıkları tekrarlayabilir ve verilen kilolar geri gelebilir. İdeal kilonuza ulaşmadan önceki dönemleri hatırlamak, kilo koruma tekniklerinin başında gelir. O zamandan beri işlerin nasıl geliştiğini bir düşünün. Egzersiz ve diyet sadece kilo vermek için yapılmamalıdır.

 • Kilonuzu korumaya çalışırken asla öğün atlamayın.
 • Kilonuzu korumanız istenirse, sağlıklı ve dengeli bir diyet yemeyi önerin.
 • Kilonuzu korumak için teknikler arıyorsanız, yavaş ve az porsiyonlarda yemeyi öğrenerek başlayın.
 • Yatmadan dört saat önce, son önemli yemeğinizi yiyin.
 • Kilonuzu korumak için haftada bir kez kendinizi tartın.
 • Her gün iki litre su tüketin.
 • Her sabah aç karnına 1 bardak ılık su için. Sindirim sisteminiz bundan faydalanır.
 • Bir kilo koruma stratejisi seçerken kızartma, kavurma ve sigara içmekten kaçının.
 • Günlük yaşamınızda merdivenleri asansörden daha sık kullanın.
 • Daha az fast food yiyin.
 • Bir kişi gün boyunca gereğinden fazla yemek yediğinde, formda kalmak isteyenler yürüyüşe çıkmalıdır.
 • Tabii ki kilo vermenin bir yolu da işlenmiş et ürünlerinden kaçınmaktır. Sağlığınız sizin için önemliyse tüm işlenmiş gıdalardan kaçının.
 • Kilonuzu korumaya çalışırken alkolden uzak durun.
 • Acıktığınızda market alışverişine gitmekten kaçının.

Kiloyu korumak için bir yaklaşım, hedef kilonuza ulaştıktan sonra sağlıklı bir diyete devam etmektir. İyi dengelenmiş besleyici bir diyet, uzun bir yaşam için çok önemlidir. Kiloyu korumak için bir strateji, kişinin formunu koruyabilmesi için diyet bittikten sonra egzersiz yapmaya devam etmektir. Yemek günlüğü de tutulmalıdır. Bu günlükte, yaşadığınız değişiklikleri, yaptığınız günlük aktiviteleri ve beslenme alışkanlıklarınızı kaydetmelisiniz. Sonuç olarak birey kendi kilo koruma programını tasarlayabilir.

Kilo koruma tekniklerini kullanarak hem sağlığınızı hem de fiziksel görünümünüzü koruyabilirsiniz. Bir kişi kilosunu korur ve sağlıklı beslenmeyi uygularsa yaşam kalitesi artar. Kilo kaybını sürdürmek isteyen kişiler mutlaka kilo koruma tekniklerini kullanmalıdır. Ancak beslenme uzmanlarının verdiği beslenme listeleri en başarılı kilo koruma programıdır. Kişi söylentilere dayalı diyetler ve kilo koruma planları uygulamamalıdır. Diyetisyene yapılan düzenli ziyaretler, metabolik hız ve vücut yağ yüzdesi gibi bilgilere erişim sağlar. Kilo kontrolünüz bu şekilde sağlanır.

 

Sağlıklı Kilo Alma Paketi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz diyetisyenlerimize ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Gün

Gün Seçiniz, 5 Gün, 10 Gün, 20 Gün, 30 Gün

Kalori

1100-1400 Kcal, 1500-2000 Kcal, 2000-2500 Kcal