Sağlıklı Beslenme / Kilo Koruma Paketi

Formunuzu korumak için ve sağlıklı beslenme programı olan sağlıklı beslenme/ kilo koruma paketi ile ideal kilonuzu koruyabilirsiniz. Gün içerisinde harcanan enerji miktarına uygun olarak hazırlanan menü harcanan enerjinin yerine koyulmasını sağlayarak kilo alınmasının önüne geçiyor.

Sağlıklı beslenme/ kilo koruma ve kişiye özel VİP paket seçeneklerinden tercih yapabilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen diğer yandan formunu korumak isteyenler nasıl beslenmeleri gerektiği konusunda diyetisyenlerimizden yardım alarak uygun menü seçimi yapabilirler. Kişiye özel VİP paket ile ise sevip sevmediğiniz yiyecekler göz önüne alınarak ve varsa rahatsızlıklarınız düşünülerek hazırlanmaktadır. Beslenme uzmanları kaydınızı alır ve sizin tercih ettiğiniz besinler doğrultusunda sizin için en uygun programı hazırlar.

Bu paket ile ideal kilonuzu koruyarak dengeli ve düzenli beslenmiş olursunuz. Paket programımız 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşmaktadır. Günlük alınması gereken kalori miktarına göre yağ, protein ve karbonhidrat dengesi ayarlanır. Bu program sayesinde kilo alma ya da verme problemleri ortadan kalkmaktadır. Günlük kalori ihtiyacı yaş, kilo ve cinsiyete göre değişmektedir. 1100kalori, 1200 kalori, 1300 kalori, 1400 kalori, 1500 kalori, 1600 kalori, 1700 kalori, 1800 kalori, 1900 kalori, 2000 kalori seçeneklerinden hangisini seçeceğinizi beslenme uzmanımızdan öğrenebilirsiniz.

Sizin için uygun olan programa üye olabilir ve 5 günlük 10 günlük 14 günlük gibi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Her gün kaliteli, katkısız ve taze olarak farklı menüler hazırlamaktayız. Ürünler adresinize kadar ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Sabah 07:00- 22:00 aralığında teslimatlar gerçekleşmektedir.

Vakit bulamıyorum, diyet yapamıyorum, iş yerinde nasıl diyet programlarına uyacağım gibi soruların cevabı fit ve hafifte. Bizimle iletişime geçerek sizin için uzmanlarımız en uygun programı ayarlayarak yemekleriniz adresinize teslim edilir.

Anlık Sipariş