Paketlerimiz

Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmek gerekiyor. Kilo almak ya da kilo vermek için alınan besinlerin içerikleri önemlidir. Sağlıklı ve dengeli beslenme için öğün atlanmaması gerekmektedir. Ne kadar yağ, karbonhidrat ve protein alınacağına dikkat edilmelidir. Öğünler sık ve az olmalıdır. Besinler uygun koşullarda saklanmalı ve düzenli alınmalıdır.

Evde ya da iş yerinde dengeli beslenme şartlarını sağlamak zor olabilmektedir. Sağlıklı beslenme için fit ve hafif olarak sizlere paketler hazırlamaktayız. Fit ve hafif olarak uzman diyetisyenlerimizle birlikte hem sağlıklı beslenmek hem de formunuzu korumak adına farklı paket seçenekleri sunuyoruz.

Aralıklı oruç, detoks beslenme paketi, gebe- emziren anne paketi, kilo alma- kilo verme paketi, kişiye özel beslenme paketi, sağlıklı beslenme kilo koruma paketi, vegan beslenme paketi, vejetaryen beslenme paketi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Diyetisyenlerimize danışarak kendiniz için uygun olan paket seçimini yaparak sitemize üye olabilir ve paket avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kalori hesaplaması yapılarak kişiye özel paket seçilmektedir. Gün Boyu tüketilmesi gereken besinler özenle hazırlandıktan sonra istenilen adrese günlük olarak teslim edilmektedir. Yemekler tamamen sağlıklı ürünlerdir. Katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Kişinin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gerekli olan kalori miktarına göre hazırlanmaktadır.

5-10-14-20 ve 30 günlük olarak hem ana öğün hem de ara öğünde tüketilesi gereken besinleri sipariş edebilirsiniz. Her gün farklı menü seçenekleri sunmaktayız. Beslenme uzmanımıza danışarak sizin için gerekli olan kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Belirlenen kalori, vitamin ve mineraller göz önünde bulundurularak menüler oluşturulmaktadır.

Diyet yapmak isteyen çalışanlar, formunu korumak isteyenler, emziren ve gebe anneler, et ve süt ürünleri tüketmeyenler için hazırlamış olduğumuz paketlerimiz ile sağlıklı ve dengeli beslenerek formunuzu koruyabilirsiniz. Ana ve ara öğünleriniz atlamadan özemle hazırlanan yemekler ile düzenli beslenebilirsiniz.

Anlık Sipariş