Ofis Beslenme Paketi

İş yerinde hazır ve yağlı gıdalar tüketmek yerine daha hafif ve daha sağlıklı yemekler yiyebilirsiniz. Ofis beslenme paketi 1 ana öğün ve 1 ara öğünden oluşmaktadır.

Çalışanlar genellikle öğünlerini hazır gıdalar ile geçiştirmekte ya da dışardan ağır, yağlı yemekler yiyerek dengesiz ve yetersiz beslenmektedirler. Ofis beslenme paketi le iş yerinizde sağlıklı beslenerek kilo verebilirsiniz. Hatta iş arkadaşlarınız ile beraber menü seçimi yapabilir çalışan sayısı kadar yemek siparişini tamamlayabilir ve sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenebilirsiniz.

Öğlen yemeği için mercimek çorbası, kaşarlı kasap köfte, siyez bulgurlu kasap köfte, ara öğün için ise otlu fit muffin, bitki çayı tüketebilirsiniz. İstediğiniz gün sayısını ve kişi sayısını seçerek siparişlerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Her gün iş yerinize ofis beslenme paketleri ulaştırılmaktadır. Menüler günlük olarak hazırlanmakta ve ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Fit ve hafif yeterli ve dengeli beslenme, günlük alınması gereken kalori miktarına uygun olarak sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Bu paket ile çalışanların sindirim sistemleri korunmakta ve fast-food hazır yiyeceklerden uzak durulmaktadır.

İş yerinde diyet yapmakta zorlananlar için fit ve hafif olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Formunu korumak ya da kilo vermek isteyenler sitemizden beslenme uzmanları ile görüşerek kendileri için uygun beslenme programına ulaşabilir ve diyetlerini rahatlıkla ofiste de devam ettirebilirler. Sağlıksız yemekler yamak yerine sağlıklı yemekler yiyerek dengeli ve yeterli beslenmek her zaman daha sağlıklıdır.

Kişilere özel hazırlanan diyet yemekleri var olan beslenme programını devam ettirmek isteyenler için iş yerlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Ofiste genellikle fazla hareket olmadığından yenilen ağır ve yağlı yiyecekler kilo alımını daha da kolaylaştırmaktadır. Ölçüsünde, dengeli ve katkısız yemekler insanların formunu korumalarına yardımcı olacaktır.

Anlık Sipariş