Beslenme Kas 19
Diyetisyen Begüm ŞENOCAK 0 Yorum

Kişiye Özel Beslenme Paketleri
Kisiye Ozel 300x200, Kapıda Yemek Servisi - Fit ve HafifKişiye özel beslenme paketleri her birey için farklı kriterlere göre tasarlanır. Sağlıklı beslenme programı uygulamak oldukça zor ve uğraştırıcı sisteme sahiptir. Bu sistem de diyet uygulayan kişi belirli kurallar dahilinde öğünlerini hazırlamalı ya da sipariş vermelidir. Bunun sonucunda bir süre sonra bu birey sistemden sıkılarak diyet yapmaktan vazgeçecektir. Ancak kişiye özel beslenme paketleri bu duruma karşı konulabilecek en doğru sistem olmaktadır. Bu paketler her kişinin belirli kriterlerine göre tasarlanmaktadır. Böylece diyet yapan kişi bu öğünleri uygulayarak çok kısa sürede sağlıklı bir yaşam sürebilir. Diyete başlayan ya da başlayacak olan her insan mutlaka öğünlerin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak ister. Her öğün kalorisiz ve diyet programına uygun yemek yapmak oldukça zorlayıcı olacaktır. Bu gibi durumlarda kişiye özel diyet programı imdadınıza yetişen pratik bir çözüm olacaktır.

Kişiye Özel Beslenme Paketleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?
Kişiye özel beslenme paketleri ile seçmiş olduğunuz yemek paketi sizlerin vücut kitle indeksine uygun ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmış olduğu için diyet sürecinden daha çok verim almanızı sağlayacaktır. Her insan yağ oranı, vücut kitle indeksi aynı olmadığı için her bireye aynı kalori ve besin değerlerine sahip diyet yemek paketleri sunmak kesinlikle doğru olmayacaktır. Kilo verebilmek isteyen bireyler, kilo almak isteyenler, kas kütlesini arttırmak isteyen bireyler için farklı beslenme programları yer almaktadır. Sizin için planlanarak hazırlanmış olan kişiye özel beslenme yemek paketi kalori miktarına göre çeşitlilik gösterecektir.

Kişiye Özel Beslenme Paketi Nasıl Uygulanır?
Sağlıklı besinlere her an her yerde ulaşamadığınız için uygulayamadığınız diyet listenizi kapınıza teslim edilebilecek beslenme programı paketi uygulayabilirsiniz. Diyet yemekleri paketinizi vücut değerlerinize ve isteğinize göre belirledikten hemen sonra yemek siparişinizi çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. Sağlıklı yemek siparişlerinde 30 gün boyunca 90 çeşit yemek ile hizmet veren fitvehafif.com her gün diyet yemekleri kapınıza getirerek büyük kolaylık sağlayacaktır. Diyet listenizde yer alan yemeklerinizin öğün halinde hazırlanması size sürdürülebilirlik açısından çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bir türlü düzenli bir şekilde yürütemediğiniz bu beslenme listesini fitvehafif.com sizlere özel olarak hazırlayarak çok kısa bir süre içerisinde getirmektedir. Dengeli beslenmeler ve egzersiz sonucunda istediğiniz vücuda, sağlığınıza ya da hedefinize kavuşabilmenizin en verimli yolu bu sistemi uygulamak olacaktır. Size özel hazırlanmış olan sağlıklı yemek paketleri ile sağlığınızdan ödün vermeden dengeli ve düzenli bir şekilde beslenebilirsiniz.

Diyetisyen Begüm ŞENOCAK