Kişiye Özel Beslenme Paketi

Kişiye özel beslenme paketimiz uzmanlarımız ile kişilerin günlük alışkanlıkları, sevip sevmediği yiyecekler, var olan rahatsızlara uygunluk gibi kriterler göz önünde bulundurularak hazırlanan paket programdır.

Kişiye özel hazırlanan paket sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanılmaktadır. Örneğin vegan ya da vejetaryen iseniz, alerjiniz var ise, ya da şeker, tansiyon gibi rahatsızlıklarının var ise bu özel durumlar göz önünde bulundurularak sizin sevdiğiniz yiyeceklerden menü oluşturulmaktadır. Yemek hazırlamaya vakti olmayanlar ya da günlük hazırlanan yiyecekler için her gün alış0veriş yapmak istemeyenler, çalışanlar için fit ve hafife üye olarak öğün atlamadan dengeli ve düzenli beslenebilirsiniz.

Diyetisyenlerimiz ile görüşerek kendiniz için özel bir diyet ve doğru beslenme programı yapabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlıklı yaşam için beslenme alışkanlıklarımızın dengeli olması gerekiyor. Günlük alınacak kalori, vitamin ve mineraller için uzmandan yardım almak ve kişiye özel beslenme paketi ile formunuzu korumanız hiç de zor olmayacak.

Sevip sevmediğiniz ve rahatsızlıklarınıza uygun olmayan ürünler çıkartılarak, tahlil sonuçları göz önünde bulundurularak sizin için hazırlanan menülere 5- 14, ve 30 günlük olarak abone olabilirsiniz. Sabah 7 ile akşam 10 arasında adresinize ücretsiz olarak teslim edilen ürünler günlük taze olarak hazırlanmaktadır. Kişiye özel paket programı 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşmaktadır. Öğünleri atlamadan ve size özel olarak hazırlanan paketten sipariş ederek dengeli ve yeterli beslenebilir ve formunuzu her zaman koruyabilirsiniz.

Kişiye özel paketlerimiz diyetisyenlerin kontrolünde hazırlanmaktadır. Gerekli olan yağ, karbonhidrat ve protein dengeleri kurularak yapılan yemekler tamamen doğaldır ve katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kaliteli malzemelerden kalori değerine uygun olarak öğünler oluşturulmaktadır. Diyet yapamıyorum, formumu korumak için ne yapmalıyım diye düşünmeyin! Bizimle iletişime geçin ve en uygun paket ile sağlıklı yaşayın!

Anlık Sipariş