Kilo Alma / Verme Paketi

Kilo almak isteyenler ya da kilo vermek isteyenlerin düzenli ve dengeli beslenmeleri gerekmektedir. Diyetisyenlerimize danışarak kilo vermek isteyenler kendileri için uygun menüyü seçerek diyet yapabilirler. Özellikle çalışanlar için iş yerinde diyet yapmak çok daha zor olmaktadır.

Kilo vermek kadar kilo almakta uzun süreçlerdir. Kilolu kişiler kilo vermek için uğraşırken zayıf olan kişilerde kilo alamamaktan şikayetçiler. Sağlıklı kilo alma ve kilo verme paketi ile hem kilonuzu koruyabilir hem de daha sağlıklı olabilirsiniz.

Gün içerisinde alınması gereken kalori miktarına göre hazırlanan yemekler için 5- 10- 14- 20- 30 günlük şeklinde tercihte bulunabilirsiniz. Dengeli beslenmek ve doğru beslenirken kilo vermek sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin en büyük isteğidir. İster evde ister işte olsun kalori miktarını, yağ, protein ve karbonhidrat dengesi ayarlamak zor olmaktadır. Kilo alma/ kilo verme paketi ile bunları düşünmenize gerek yok. Siz isteyin biz 3 ana öğün 2 ara öğün olarak menünüzü size ulaştıralım. Adresine kadar ücretsiz kargo ile günlük olarak ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Kilo vermek isteyenlerin yanında kilosunu korumak ya da kilo almak isteyenler için de programlarımız bulunmaktadır. Kilo alma ve kilo verme paketi ile yeterli ve dengeli beslenebilirsiniz. Paket yeterli ve dengeli beslenme prensibi göz önünde bulundurularak tamamen katkısız olarak hazırlanmaktadır. Uzman kadromuz her gün farklı menü oluşturmaktadır.

Kilo alma ve kilo verme paketini istemediğiniz günlerde 48 saat öncesinden bize bildirmeniz yeterli olmaktadır. İsterseniz üye olduğunuz paketi dondurabilir ve 6 ay içerisinde yeniden kullanabilirsiniz. Kullanmayı düşünmediğiniz durumlarda ise bir başkasına devredebilirsiniz. Ürünler sabah 7 ile akşam 10 arasında yapılmaktadır. Adrese kadar teslim edildiği için size kolaylıklar sağlamaktadır.

Anlık Sipariş