5 Günlük Katı-Sıvı Detoks Arınma Paketi

1,500.00

Sıvı detox paketimizden farklı olarak ara öğünlerinizde salata ya da çorba gibi besinler de tüketerek, bir yandan antioksidanlarla arınırken diğer yandan hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

Kategori:

Açıklama

Paket Amacı :Veganlık hayvanların ve hayvansal ürünlerin tüketilmediği bir beslenme tarzıdır. Vegan beslenme paketi sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil ve tahıllardan oluşmaktadır.

Fit ve Hafif Vegan Paketi ile yeterli ve dengeli beslenme prensibi göz önünde bulundurularak sizlere kaliteli ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Bu paket vegan olmasının yanında kısa sürede hızlı kilo vermek ve sindirim sistemini rahatlatmak isteyenlere yönelik planlanmıştır.

Paket İçeriği : 3 ana 2 ara öğün olarak planlanmıştır.

KAHVALTI ANTİTOKS
ARA ÖĞÜN TAZELİK DETOKS
ÖĞLE PORTAKALLI ENGİNAR
ARA ÖĞÜN ÖDEMSAVAR DETOKS
AKŞAM NARLI ELMALI KİNOA SALATA
ARA ÖĞÜN HAFİFLİK DETOKS

*SEBZE MEYVELERİN MEVSİMLERİNE VE KİŞİYE ÖZEL OLARAK İÇERİKLER DEĞİŞEBİLMEKTEDİR. ÖRNEK MENÜDÜR.

Fit ve Hafif’in detoks paketi , su tüketimini desteklemesi açısından diyetisyenimiz tarafından öneriliyor. Peki nedir bu faydaları saymakla bitmeyen, mucizevi detoks paketimiz… Mucizevi şekilde olmasa da yağ yakımına destek olan antioksidanlar içerir. Antioksidan içeriği sayesinde aynı zamanda vücuda zarar veren toksinleri uzaklaştır. Başımızın en büyük belası olan ödem derdine de devadır. Büyüleyici detoks sularımızı denemeye ne dersiniz?

Ek bilgi

Paket

5 Günlük Detox, 5 Günlük Vegan Detox

Gün

5

İlk yorumlayan siz olun “5 Günlük Katı-Sıvı Detoks Arınma Paketi”