Kapıda yemek servisi hizmetimizde, kişiye özel beslenme paketlerini zman diyetisyenlerimiz ve maystro şeflerimizle sağlıklı ve lezzetli beslenme planları oluşturup dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Kişiye özel beslenme paketleri her birey için farklı kriterlere göre tasarlanır. Sağlıklı beslenme programı uygulamak oldukça zor ve uğraştırıcı sisteme sahiptir. Bu sistem de diyet uygulayan kişi belirli kurallar dahilinde öğünlerini hazırlamalı ya da sipariş vermelidir. Bunun sonucunda bir süre sonra bu birey sistemden sıkılarak diyet yapmaktan vazgeçecektir. Ancak kişiye özel beslenme paketleri bu duruma karşı konulabilecek en doğru sistem olmaktadır. Bu paketler her kişinin belirli kriterlerine göre tasarlanmaktadır. Böylece diyet yapan kişi bu öğünleri uygulayarak çok kısa sürede sağlıklı bir yaşam sürebilir. Diyete başlayan ya da başlayacak olan her insan mutlaka öğünlerin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak ister. Her öğün kalorisiz ve diyet programına uygun yemek yapmak oldukça zorlayıcı olacaktır. Bu gibi durumlarda kişiye özel diyet programı imdadınıza yetişen pratik bir çözüm olacaktır.

Kapıda yemek servisi avantajları nelerdir?
Kişiye özel beslenme paketleri ile seçmiş olduğunuz yemek paketi sizlerin vücut kitle indeksine uygun ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmış olduğu için diyet sürecinden daha çok verim almanızı sağlayacaktır. Her insan yağ oranı, vücut kitle indeksi aynı olmadığı için her bireye aynı kalori ve besin değerlerine sahip diyet yemek paketleri sunmak kesinlikle doğru olmayacaktır. Kilo verebilmek isteyen bireyler, kilo almak isteyenler, kas kütlesini arttırmak isteyen bireyler için farklı beslenme programları yer almaktadır. Sizin için planlanarak hazırlanmış olan kişiye özel beslenme yemek paketi kalori miktarına göre çeşitlilik gösterecektir.

 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN PAKETLERİMİZ

Beslenme uzmanımız ile birlikte kas artışını destekleyen aynı zamanda yeterli vitamin  mineral içeriği ile kas onarımına da zemin hazırlayan paketimizle sizlerin yanınızdayız.

Fast food siparişlerden sıkıldıysanız sağlıklı pişirme yöntemleri kullandığımız her gün için özel planlandığımız yemek paketlerimizle tanışın!

Vegan beslenmek istiyorum ve aynı zamanda yeterli makro mikro besin öğelerini almak istiyorum diyenlere özel vegan paketimizle sizlerin yanındayız.

Sağlıklı beslenirken neler yemem gerektiğini, nasıl hazırlamam gerektiğini bilmiyorumü, mevcut kilomu korumaya yönelik beslenmek istiyorum diyorsanız bu paket tam size göre!

Nasıl Çalışıyoruz?

Kapıda yemek servisi ile uzman diyetisyenlerimizce planlanan menülerimizi,
maystro şeflerimizin lezzetle pişirmesi ve özenle paketlenmesinden sonra dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Süreç ve Avantajlar Nelerdir?

Hijyenik standartların en üst seviyede tutulduğu mutfaklarda pişirilen gurme lezzetler özenle paketlendikten sonra taptaze bir şekilde kapıda yemek servisi hizmetimiz ile adresinize teslim edilir. Kişinin tercihine göre planlanan öğünler genelde 3 ana öğün ve 2 ara öğün olarak hazırlanır. 1 günlük deneme paketinin ardından, minimum 5 gün abonelik yöntemi ile satın alma işleminizi gerçekleştirebilir, lezzetli ve sağlıklı menülerle fit kalabilirsiniz.

Lezzetin ve sağlığın menülerimizde yer bulması için alanında uzman şefler ve diyetisyenler ile çalışıyoruz, gurme lezzetleri size ulaştırıyoruz.

Özel tasarlanmış saklama kutularımız ile size özel hazırlanmış menülerimizi 05.00-10.00 saatleri arasında taptaze bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

İş yerinizde de sizlerin yanında oluyoruz ve mutfak kullanımı gerektirmeyen çözümlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Çeşitli yemek kartlarınızı kullanarak aboneliğinizi başlatabilir, limitinizi aşmadan her gün lezzetli ve sağlıklı öğünlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

courier