Gebe / Emziren Anne Paketi

Hem hamile hem de emziren annelerin bu özel dönemlerinde kaliteli, dengeli ve sağlıklı beslenmeleri gerekiyor. Uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde anne adayları ve anneler için özel menüler hazırlamaktayız. 5- 10- 14- 20- 30 günlük paketler halinde hazırlanan menüler 3 ana ve 3 ara öğünden oluşmaktadır. Günlük alınması gereken yağ, protein ve karbonhidrat dengeleri sağlanarak hazırlanan paketin siparişini vererek günlük almanız kaloriyi dengeli olarak alabilir ve sağlıklı beslenebilirsiniz. Siz dengeli beslendiğinizde bebeğinizde dengeli beslenmiş olacaktır.

İster evde olun isterseniz işte gebe/ emziren anne paketi ile hem düzenli beslenebilir hem de daha sağlıklı gebelik süreci geçirebilirsiniz. Gebelik döneminde alınan besinlerin anne kadar bebek için de önemlidir. Yağ, karbonhidrat, protein minerallerinin doğru oranda alınması gerekiyor. Ayrıca ara öğünler yapılmalı. Bebeğin gelişimi ve sağlıklı bir gebelik için düzenli beslenilmesi gerekmektedir. Doğum sonrasında bebek emzirmeye başlayan annelerin yediklerine dikkat etmesi önemlidir. Yediğiniz tüm besinler bebeğinize emzirme ile geçmektedir. Gebe iken dikkat ettiğiniz gibi emzirme döneminde de dikkat etmelisiniz.

Hem gebelik hem de emzirme döneminde dengeli ve düzenli beslenme için diyetisyenlerimize danışarak uygun bir beslenme programı hazırlanabilir. Diyetisyenlerin eşliğinde öğün atlamadan beslenmek için gebe/emziren anne paketimizi satın alarak sağlıklı bir yaşama sürebilirsiniz. Yemekler uzman kadro tarafından büyük bir titizlikle günlük kalori ihtiyacına göre katkısız olarak hazırlanmaktadır. Her gün farklı menü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Adrese ücretsiz kargo ile ürünlerimiz teslim etmekteyiz.

İstediğiniz beslenme programına üye olabilir ve günlük taze olarak düzenli beslenebilirsiniz. Diyetisyenlerimize danışarak sizin için en uygun beslenme programını belirleyerek siparişinizi verebilirsiniz. İster diyet ister sağlıklı beslenme amaç ne olursa olsun hazırlanan menüler günlük alınması gereken vitamin ve mineraller göz önünde bulundurularak ve alınacak kaloriye göre hazırlanmaktadır.

Anlık Sipariş