Detoks Beslenme Paketi

Detoks, vücudu zararlı toksinlerden arındırma şeklidir. Vücut için faydalı çay, sebze ve meyvelerden hazırlanan ve sağlıklı yaşama katkısı olan özel ürünlerdir. Detoks beslenme sayesinde kilo verilebilir ve kilo verirken daha dengeli ve sağlıklı beslenme hedeflenir. Diyetisyenlerin kontrolünde yapılan bu program sayesinde diyet yapılabilir.

 Detoks juice, vegan detoks, 5 günlük detoks arınma paketi ve vejeteryan detoks paketlerimiz bulunmaktadır. Detoks juice paketimiz 6 adetten oluşmaktadır. İçeriğinde detoks ve smoothıe içeceklerimiz yer almaktadır. Vegan detoks paketimiz hayvan ve hayvansal ürünler tüketmeyenler için sebze, meyve, baklagil ve tahıllardan hazırlanmaktadır. 5 günlük detoks paketi her güne özel olarak yapılmaktadır. Paketin içeriğinde günlük öğüner, detoks ve smoothie içeceklerimiz yer almaktadır. Vejeteryan detoks paketi yani hayvansal ürünler tüketilmeyen beslenme şekline uygun olarak sebze, meyve, kuruyemiş, tahıl, süt ve süt ürünlerinden oluşmaktadır.

Detoks paketlerinin evlerde hazırlanması zordur. Çalışanların ise iş yerlerinde bu ürünleri hazırlamasına imkan yoktur. Fit ve hafif sizin bu ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yeterli ve dengeli beslenme adına detoks paketleri hazırlamaktadır. Bu paketler diyetisyenler kontrolünde kısa sürede kilo vermek ve sindirim sistemini rahatlatmak isteyenler için hazırlanmaktadır.

Detoks paketler 3 ana 2 ara öğünden oluşmaktadır. Hızlı ve kaliteli bir şekilde verilen adrese teslim etmekteyiz. Detoks beslenme paketleri sayesinde böbrek, karaciğer gibi organlar dinlendirilmektedir. Ter ve dışkı ile toksinler vücuttan atılmaktadır. Detoks ile vücuttaki şişkinlikler giderilir ve bağışıklık sistemi güçlendirilir.

Fit ve hafif olarak detoks suları sebze, meyve ve farklı bitkilerden hazırlanmaktadır. Hazırlanan ürünler şeker içermemekte ve katkısız olarak yapılmaktadır. Gün atlamadan beslenme programınızı uygulamak istiyorsanız detoks paketlerimizden sipariş ederek formunuzu koruyabilirsiniz. Ürünlerimizi ücretsiz olarak adresinize teslim etmekteyiz.

Anlık Sipariş