Aralıklı Oruç

Aralıklı oruç, günde 8 saat beslenme programına göre ayarlanan ve kalan 16 saat boyunca yiyeceklerden uzak durulmasını hedefleyen bir beslenme programıdır. Aralıklı oruç için alınan kalori ve yiyeceklerin seçimi önemlidir.

Vegan aralıklı oruç, sporcu aralıklı oruç, ketojenik aralıklı oruç ve vejetaryen aralıklı oruç paketlerimiz bulunmaktadır. Kilo vermek isteyen, yağ yakılmasına yardımcı olan bu beslenme şekli ile diyet yapmak mümkün olabilmektedir. Tüm yaşam tarzlarına uygun olan programda alınacak kalori miktarına göre yemekler hazırlanır.

Yağ, protein ve karbonhidrat dengesi kurularak yapılan beslenme programlarının menüleri 2 ana ve bir ara öğünden oluşmaktadır. Oruç paketleri yeterli ve dengeli beslenme programlarına göre hazırlanmaktadır. Diyetisyenlerin kontrolünde hazırlanan ürünler en kaliteli hali ile sizlere teslim edilmektedir. Uzman kadro tarafından her gün alınacak kalori miktarına göre farklı menüler oluşturulmaktadır.

Aralıklı oruç paketleri ile sağlıklı ve dengeli beslenerek çok daha kolay kilo verebilirsiniz. Oruç kişilerin metabolizma hızını artırarak kilo vermelerini sağlamaktadır. Aralıklı oruç, açlık insülin seviyelerini dengeleyen beslenme şeklidir. İleride diyabet riski olan kişiler için oldukça faydalı bir programdır. Dengeli beslenerek hem kilo verebilir hem de sağlıklı beslenebilirsiniz. Aralıklı oruç paket seçimi için diyetisyenlerimize danışabilir ve kendiniz için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Aralıklı oruç, uzman diyetisyenler kontrolünde dengeli ve yeterli beslenme şekli olarak sağlıklı yaşamak isteyenler için güzel bir beslenme programı olabilir. Fit ve hafif olarak hazırlamış olduğumuz paketler ile öğün atlamamanıza yardımcı oluyor ve almanız gereken günlük kalori miktarına göre menülerimiz oluşturarak vermiş olduğunuz adrese günlük olarak teslim ediyoruz.

Sitemize üye olarak diyetisyenler tarafından sizin için uygun olan paket seçimini yapabilir ve sipariş edebilirsiniz. Böylece hem diyetiniz yapabilir hem de sağlıklı, dengeli beslenebilirsiniz.

Anlık Sipariş