5 Günlük Detox Paketi

3,250.00

Detox Paketi, uzman diyetisyenlerimizin tarifleri ile soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanan yüksek antioksidan içerikli juicelarımız ve sebze ağırlıklı öğünlerimiz ile 5 gün sonunda daha hafif ve zinde olmak öncelikli hedefimizdir.KAHVALTI
MORNİNG DETOKS


ÖĞLE
KIZIL DETOKS


AKŞAM
PROBİYOTİK DETOKS


1.ARA
ORANGE DETOKS


2.ARA
CHIA DETOKS

Açıklama

Detox Paketi, uzman diyetisyenlerimizin tarifleri ile soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanan yüksek antioksidan içerikli juicelarımız ve sebze ağırlıklı öğünlerimiz ile 5 gün sonunda daha hafif ve zinde olmak öncelikli hedefimizdir.

Fit ve Hafif Detoks Paketi ile yeterli ve dengeli beslenme prensibi göz önünde bulundurularak sizlere kaliteli ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Kısa sürede ödem atmak, yağ yakmak ve sindirim sistemini rahatlatmak isteyenlere yönelik planlanmıştır.

Detox Paketi

Detoks Nedir, Faydaları Nelerdir?

Detoks, en basit anlamıyla vücudumuzu toksinlerden arındırmak amacıyla uygulanan bir beslenme şeklidir. Gün içerisinde vücudumuza aldığımız yabancı maddelerin daha hızlı bir şekilde atılması konusunda yardımcı olur. Bu sayede vücudun dinlenmesini, temizlenmesini ve beslenmesini sağlar. Peki, bunu nasıl yapar?

Vücut, zararlı maddelerin atılımını sağlamak için çeşitli vitaminlere ve minerallere ihtiyaç duyar. Detoks da bu ihtiyaç duyulan maddelerin vücuda hızlı bir şekilde girmesini sağlar. Detoks aslında vücudun iç temizliğidir.

Detox nedir?

• Detox vücuttan oluşan atıkların atılmasını sağlamak için bol vitamin ve minerallerin yapılan beslenme şeklidir.

• Detox vücudun içinki ve dışındaki toksinlerden arındırılması işlemidir.

Vücutta nasıl toksinler oluşur?

• Vücudun içinde oluşan toksinler yenilen, içilen besinler, solunan havayla ve derinin havadan absorbe ettiği atıklardan meydana gelir.

• Dıştan oluşan toksinler ise hava kirliliği, ilaçlama, denizdeki civa, arabalardan oluşan exzos dumanı, hava kirliliği, fabrika ve ev bacalarından oluşan karbondioksit, sigara tüketimi ile oluşan kimyasallardır. Özelliklede Türkiye gibi nerdeyse her erişkinin sigara içtiği toplumlarda sigara içmeseniz bile maalesef insanların çoğu bu zehire maruz kalır.

• Çevrede oluşan plastik atıkları, çevre kirliliği ve içtiğimiz su bidonlarının sıcak havalarda ısınarak içindeki suya karışan plastikle bile vücuda toksinler alınır.

• Vücudun içinde oluşan toksinler içilen ilaçların vücutta bıraktığı kalıntılardan da olur. Özelliklede uzun zaman içilen ilaçlar, antibiotikler, soğuk algınlığı için alınan ilaçlar gibi.

Vejetaryen Beslenme Paketi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz diyetisyenlerimize ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Paket

5 Günlük Detox, Detox Juice (5'li), Start Detox, Reset Detox