5 Günlük Detox Arınma Paketi

1,500.00

Detoks paketimiz 5 güne özel oluşturulmaktadır. Paket içeriğinde hem günlük öğünler hem de detoks ve smoothie içeceklerimiz yer almaktadır. 5 gün sonunda daha hafif ve zinde olmak isterseniz bu paket tam sizlere göre.

SKU: P00010806 Kategori:

Açıklama

Paket Amacı : Detoks paketimiz 5 güne özel oluşturulmaktadır. Paket içeriğinde hem günlük öğünler hem de detoks ve smoothie içeceklerimiz yer almaktadır. 5 gün sonunda daha hafif ve zinde olmak öncelikli hedefimizdir. Fit ve Hafif Detoks Paketi ile yeterli ve dengeli beslenme prensibi göz önünde bulundurularak sizlere kaliteli ve hızlı teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Kısa sürede hızlı kilo vermek ve sindirim sistemini rahatlatmak isteyenlere yönelik planlanmıştır. Paket İçeriği : 3 ana 2 ara öğünden oluşmaktadır.

KAHVALTI MORNİNG DETOKS
ARA ÖĞÜN TEATOX
ÖĞLE KIZIL DETOKS
ARA ÖĞÜN ÖDEMSAVAR DETOKS
AKŞAM HEALTH DETOKS
ARA ÖĞÜN PROBİYOTİK DETOKS

*SEBZE MEYVELERİN MEVSİMLERİNE VE KİŞİYE ÖZEL OLARAK İÇERİKLER DEĞİŞEBİLMEKTEDİR. ÖRNEK MENÜDÜR.

Fit ve Hafif’in detoks suları, su tüketimini desteklemesi açısından diyetisyenimiz tarafından öneriliyor. Peki nedir bu faydaları saymakla bitmeyen, mucizevi detokslarımız… Mucizevi şekilde olmasa da yağ yakımına destek olan antioksidanlar içerir. Antioksidan içeriği sayesinde aynı zamanda vücuda zarar veren toksinleri uzaklaştır. Başımızın en büyük belası olan ödem derdine de devadır. Büyüleyici detoks sularımızı denemeye ne dersiniz?

Ek bilgi

Paket

5 Günlük Detox, Detox Juice (5'li), Start Detox, Reset Detox

İlk yorumlayan siz olun “5 Günlük Detox Arınma Paketi”